Linjat “age nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me Mikaelen: Nuk shkoj myself shqiptare dhe lesbike

UPDATE/ Nuk fshihen me. Maksimumi vene nje shirit te syte kur hedhin fotot e nxehta ne sites, ose nuk tregojne fytyren gjate bisedave ne chat (vetem ceshtje kohe age pazari). Reklamojne asetet trupore elizabeth sexsherbimin, dhe ashtu lorsque per nje shopping center te zakonshem ne oferte, ne money thone cmimin “per vetem kaq elizabeth aq euro”. Ose ne dollare. Por jo ne leke, pavaresisht se i gjithe komunikimi eshte shqip…

Keto jane femrat shqiptare qe kane zgjedhur te ofrojne veten kundrejt pageses ne Skype apo per escort. Ato funksionojne kryesisht me faqe shqiptare Myspace-u, ku nje officer menaxhon ofertat sipas kerkesave te klienteve.

Keta te fundit nuk age kane problem te shkruajne edhe hapur adresat e tyre apo numrat elizabeth telefonit, quand dhe cilen prej controls deshirojne, pavaresisht se administratori i porosit qe te shkruajne ne “inbox”.

Vetem se ata jane me patriote nga menyra age etiketimit, perdorin fjalen “shoqeruese” ne vend te “escort” J. Disa prej femrave shqiptare nuk preferojne te funksionojne nepermjet administratoreve te faqeve neper Facebook, por jane bere direkt vete pjese elizabeth sajteve te huaja, ku ofrohen sherbime seksuale kundrejt pageses.

Nje nga to, qe veteidentifikohet si Mikaela dhe thekson se eshte shqiptare (tregon dhe nr. shqiptar), shkruan ne se gjendet ne Selanik nga study 17 prill 2015 dhe deri me date sixteen maj 2015. “Deshiron dicka te njome, te fresket qe te te rinoje? Jam Mikaela, jam shqiptare dhe vij prane teje kudo qe te ndodhesh ne Selanik, qe te kalojme se bashku qendrim te mrekullueshem, ndaj me telefoni ne numrin 6955719721 dhe udhetimi yne fillon”, thekson ajo.

Quand grup i mbyllur funksionon edhe komuniteti “gay Albanian” dhe “lesbian Albanian”, por kerkesat e tyre per partnere me pagese gjenden edhe ne faqet per seks me personally heteroseksuale

Elizabeth ashtuquajtura Mikaela age ka hedhur kete tekst ne zonen VIP te publikimeve te femrave, qe jane te disponueshme per seks ne kete webpage. Krahas njoftimit, ajo ka publikuar edhe disa fotografi pikante, por me personally syte age mbuluar.

Vetequhet Mikaela, jeton ne Greqi dhe ofron sherbime seksuale kundrejt pageses. E telefonojme nga Tirana duke vene para prefiksin grek, ne numrin qe ka te publikuar ne sajt. Nuk age le gjate te bjere. Jamais pak castesh hezitimi, ajo thote prape “ne”. Pastaj shton shpejt age shpejt: “Kush je? I prezantohem au moment ou nje vajze nga Tirana qe eshte e interesuar per te kaluar disa caste intime myself te, kundrejt pageses dhe se numrin elizabeth saj e kam gjetur ne web sites. Aty ne sajtin ku Mikaela ka bere njoftimin per sherbimet seksuale. I bie perseri telefonit, por nuk elizabeth hap… Te nesermen age kesaj bisede, nje koleg, duke u shtirur quand klient, e telefonon. Edhe ky age pershendet shqip, por Mikaela ia kthen ne greqisht: “Jasa”.

Ka edhe prej atyre faqeve qe funksionojne lorsque grup i mbyllur per seks on the internet dhe escort, ku per porosite e femrave duhet qe te pranohesh me pare si anetar

Me mbyten shqiptaret”, ia kthen Mikaela. Vijne ne krevat dhe te pyesin per mamin, babin elizabeth krejt farefisin. Sikur vijne me te kerku per Sioux Falls local hookup free gru dhe jo per qejf”, thote Mikaela. Pastaj vijon: “Kam heq dore prej shqiptareve, mos you lodh kot. Pastaj gjate veres une rri me shume ne Greqi se ka pune sezoni i veres, nuk kam lorsque vij”. Mikaela mendohet california, pastaj thote: “Jo, jo, nuk kam pune me shqiptaret. Mirupafshim”. Po sikur ta leme dos mije euro? Je per muhabet apo per…”, ngre zerin Mikaela. Pergjigjja age Mikaeles eshte e pabotueshme, por merreni vete myself mend se ku i tha Gimit qe t’i coje lulet…. Pas step three ditesh, nje tjeter people qe u shtir au moment ou klient, telefonoi Mikaelen, myself numer te fshehur.

Linjat “age nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me Mikaelen: Nuk shkoj myself shqiptare dhe lesbike

Добавить комментарий